
- В наявності
Сейф збройовий Griffon GE.600.E.L (1шт)
44 580 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф для зброї Грифон GE.600.E.L
Увага! Сейф комплектується електронним кодовим замком або M-LOCKS (Нідерланди) або SMARTLOCK (Італія). Кодонабирач візуально може відрізнятися від того, що зображений на фото. Комплектацію уточняйте у менеджера!
Зламостійкий сейф для зброї Європейської серії GE GRIFFON сертифікований в Європейській лабораторії ECB-S і має сертифікат класу S1 за стандартом EN 14450. Та такі особливості: • Антизламна конструкція «зачіп», яка не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою • Товщина металу - 3 мм • Тристороння система замикання, активні хромовані ригелі, що обертаються, діаметром 25 мм • Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків та ригелів • Внутрішня петля-антизріз • Зйомні навісні елементи на дверях, що переставляються: кишені для магазинів під патрони і засоби по догляду за зброєю, тримач під шомполи, гачки • Тримачі для шомполів 2-4 од. • Ложемент, що переміщується, під зброю з оптикою і зйомний магнітний ложемент (встановлюється на будь-яку зручну висоту) • Сейф призначений для зберігання зброї висотою до 1450 мм.
Характеристики:
Максимальна висота зброї
Максимальна висота зброї 1450
Тип сейфу
Тип сейфа для зброї
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1512 мм
Ширина 600 мм
Глибина 370 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1494 мм
Ширина 594 мм
Глибина 293 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 260
Маса, кг 128
Кількість одиниць зброї 8
Товщина металу корпусу, мм 3
Товщина металу дверей, мм 3
Зламостійкість клас S1 по EN 14450
Система замикання ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
Тип замка електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди)/SMARTLOCK (Італія), сертифікат класу VDS 2
Тип покриття порошкове покриття
Колір сірий (RAL 7035, RAL 7040)
Серія продуктів GE
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса 2
Полиці 3
Доповнення анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня ширина | 594 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 260 л |
| Вага | 128 кг |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Максимальна висота дула | 1450 мм |
- Ціна: 44 580 ₴





