
- В наявності
- Код: _00031238
Замок врізний Avers 2210/60-BN (UA) чорний нікель (1шт)
1 033 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Avers 2210/60-BN (UA) чорний нікель
Врізний замок 2210 рекомендований для встановлення в дерев'яні двері житлових приміщень.
вагою не більше 50 кг та товщиною дверного полотна від 35 до 40 мм.
Характеристики:
- Клас по ГОСТ: 1
- Тип замку за ГОСТ-ЗВ7
- Працездатність: 200 000 циклів
- Теоретична таємність: 5 000
- Підшипник у вузлі ручки
- Міжосьова відстань: 85 мм
- Бексет: 45 мм
- Тип ригелів: циліндричний
- Покриття: гальваніка
- Матеріал ручки: алюміній
- Матеріал планки: сталь
- Тип механізму секретності: Циліндровий
- Циліндр Avers до вомплекту
- Матеріал корпусу циліндра та сердечника: ЦАМ
- Типорозмір циліндра: 30/30
- Виконання: Ключ/Ключ
- Тип ключа: англійська
- Матеріал ключа: сталь
- Кількість ключів: 5 шт
- Довжина шийки ключа: 13 мм
- Захист від вибивання: колочок повернутий на 30 °
- Гарантія: 2 роки
Замок врізний Avers 2210/60-BN (UA)
-
Тип врізний замок Механізм секретності циліндровий Особливості клямка Кількість ригелів 3шт Діаметр ригелів 12 мм Виліт ригелів 20 мм Кількість ключів 5 шт Матеріал ключів метал Бексет 45 мм Габарити 70x175 мм Вага 760 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Тип ручки | Натискна ручка |
- Ціна: 1 033 ₴

