
- В наявності
- Код: _90025803
Замок врізний CordonTech R35/S8-CR (1 шт)
423 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис - Замок CordonTech R35/S8-CR
Замок врізний додатковий Cordon Tech R35/S8-CR. Призначений для металевих і дерев'яних дверей лівого та правого відкривання завтовшки від 30-90 мм. У комплекті корпус замка, 5 ключів, лицьові накладки та відповідна планка. Усі розміри на кресленнях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Цинковий сплав |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.8 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | Немає |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кордон |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал замку | Сталь, Цинковий сплав |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Реверсивна заскочка | Так |
- Ціна: 423 ₴



