
- В наявності
- Код: _90004532
Корпус врізного замка Мотор Сич ЗВ-7 (1 шт)
250 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус врізного замку Мотор Січ ЗВ-7
Корпус замка ЗВ7 72х55мм підходить до замків Мотор Січ Запоріжського виробництва.
Міжосьова відстань = 72 мм, Дорнмас = 55 мм, Ширина планки = 23 мм. Інші розміри на другому фото.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У нових поставках планка корпусу має прямокутні кути (не напівкруглі, як раніше).
Язичок у замку тепер з пластиковим покриттям, що забезпечує більш тиху роботу.
Фото 1 лише для пізнаваємості товару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Цинковий сплав |
| Колір замку | Сірий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 55 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 2 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 55 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Наявність засувки | Да |
| Бэксет | 45 |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 250 ₴




