
- Немає в наявності
- Код: GR10075B4MBN
Петля дверна універсальна Gavroche GR 100X75X2.5 B4 MBN - графіт (1 шт)
124 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверна петля Gavroche GR 100x75x2.5 мм B4 графіт
Петлі універсальні Gavroche GR 100x75x2,5 мм B4 MBN виготовляються з високоякісної сталі товщиною 2,5 мм, що забезпечує їхню довговічну експлуатацію. Перевагою універсальних петель є наявність 4-х підшипників, які запобігають провисанню дверей, а також можливість встановлювати дані петлі на двері як з правої сторони відчинення, так і лівою. Дверні петлі Gavroche підбираються під колір ручок та іншої дверної фурнітури.
- Матеріал: сталь
- Покриття: гальванічне покриття
- Сторона відкривання: універсальна
- Тип петлі: накладна
- Товщина картки петлі: 2,5 мм.
- Колір:графіт
- Довжина петлі: 100 мм
- Ширина завіси: 75 мм.
- Кількість підшипників: 4 шт.
- Країна виробник: Китай
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gavroche |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Графіт |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Цвет петли | GRF (Графіт) |
| Розміри петлі | 100/75 |
- Ціна: 124 ₴
