
- В наявності
- Код: GR10075B2AB
Петля накладна Gavroche GR 100X75X2.5 B2 AB - бронза (1 шт)
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля накладна Gavroche GR 100X75X2.5 B2 AB - бронза
Петлі дверні, що не потребують врізання, - це окремий вид дверної фурнітури, особливістю якої є відсутність необхідності вибирати паз у дверній коробці при їх монтажі. У побуті такі петлі часто називають «метелик».
Використовувати накладні петлі без врізання особливо зручно буде домашнім майстрам, які не мають багатого досвіду столярних робіт.
| Тип: | Накладні |
| Призначення: | Для міжкімнатних дверей |
| Колір: | AB - бронза |
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gavroche |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Цвет петли | AB (Бронза) |
| Розміри петлі | 100/75 |
- Ціна: 93 ₴
