
- В наявності
- Код: GR10062B1LCP
Петля дверна Gavroche GR 100X62X2.5 B1 (ліва) CP - хром (1 шт)
107 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверна петля Gavroche GR 100x62x2.5 мм B1 ліва хром
Gavroche GR 100x62x2.5 мм B1 - врізна петля для монтажу в бічний торець дверного полотна. Використовується для міжкімнатних дверей лівостороннього відкриття. Матеріал петлі – сталь.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип петлі – врізна.
- Призначення – для міжкімнатних дверей.
- Сторонність - ліва.
- Матеріал петлі – сталь.
- Висота – 100 мм.
- Ширина - 62 мм.
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
GAVROCHE – дверна фурнітура, яку виробляє французька компанія Moulin. Продукція створюється з особливою увагою до кожної дрібниці та деталі, поєднує в собі сучасний дизайн, відмінну якість та ергономічність. Основне покликання бренду - задоволення запитів найвибагливішого покупця.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gavroche |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Ліве |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Хром |
| Ширина | 62 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Сторона відкриття | Ліва |
| Цвет петли | CR (Хром) |
| Розміри петлі | 100/62 |
| Тип петлі | Класична |
- Ціна: 107 ₴
