
- В наявності
Сейф Griffon H. 30.K.C DARK GREY (темно-сірий) зламостійкий 1 клас (1шт)
23 790 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф Griffon H. 30.K.C DARK GREY зламостійкий 1 клас
Виробник: Griffon;
Країна виробник: Україна;
Зламостійкість: 1 клас;
Стан: Нове
Зовнішні розміри.
Зовнішня висота: 310.0 мм;
Зовнішня ширина: 435.0 мм;
Зовнішня глибина: 324.0 мм
Внутрішні розміри.
Внутрішня висота: 263.0 мм;
Внутрішня ширина: 386.0 мм;
Внутрішня глибина: 242 мм
Загальні.
Внутрішній об'єм: 24.6 л;
Вага: 58.0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 58 кг |
| Внутрішній об'єм | 24.6 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 324 мм |
| Зовнішня ширина | 435 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 263 мм |
| Внутрішня глибина | 242 мм |
| Внутрішня ширина | 386 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 23 790 ₴



