
- Немає в наявності
- Код: 978930
Замок Про-Сам ЗВ4-31/55 РФ.76-002 У4 (1 шт)
842 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок ПРО-САМ ЗВ4-31/55 РФ.76-002 У4
| Виробник | Про-САМ |
| Тип замка | Врізний замок |
| Відкриття блоку | Універсальне відчинення |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжцентрова відстань | 55 мм |
| Кількість ригелів | 3 шт |
| Діаметр (товщина) ригеля | 11 мм |
| Виліт ригеля | 22 мм |
| Призначення | Основний замок |
| Засувка (нічник) | ні |
| Віддалення ключового отвору (бексет) | 52,5 мм |
| Тяги | ні |
| Клямка (защелка) | Механічна |
| Вага | 0,75 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проса |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Хром |
| Додаткові | |
| Backset | 53 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
- Ціна: 842 ₴

