
- В наявності
- Код: 00033817
Петля APECS 100*75-B-BLM-R (1 шт)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверна знімна петля APECS 100*75-B-BLM-R-права
Apecs 100*75-B-BLM-R - врізна, знімна петля з високоміцної загартованої сталі для встановлення на міжкімнатні двері правого відчинення. Виріб оброблений спеціальним напиленням, яке захищає від корозії. У цій моделі замість втулки і кульки на кінці штока встановлено підшипник, що забезпечує плавний хід і експлуатацію петлі без скрипів і заїдання.
Основні характеристики петлі Apecs 100*75-B-BLM-R:
Країна виробництва - Китай
Вид петлі - врізна, знімна
Сторона відкривання – права
Висота петлі - 100 мм
Ширина петлі у розгорнутому вигляді - 75 мм.
Матеріал петлі - сталь з гальванічним покриттям
Колір - BLM – чорний
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 10 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Ліве |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона відкриття | Ліва |
| Цвет петли | CR (Хром) |
| Розміри петлі | 100/75 |
- Ціна: 84 ₴

