
- В наявності
- Код: 90004046
Ручки на планці Аріко Ч/М чорна мідь 55мм (комплект)
205 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аріко Ручка на планці Ч/М 55мм
| Виробник | Аріко |
| Країна виробник | Україна |
|
Додаткові характеристики |
|
|---|---|
| Покриття | Полімерне |
| Кріплення | Стяжні гвинти |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Розмір планки | 200х47 мм |
| Матеріал планки | Сталь |
| Довжина ручки | 112 мм |
| Квадрат | 8х8х90 мм |
| Тип планки | Під євроциліндр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір ручки | Ч/С Чорне срібло |
- Ціна: 205 ₴
