
- В наявності
Збройовий сейф Griffon GS.420.E BLACK.CR (1шт)
21 570 ₴
Сейф GS.420.E BLACK.CR для зберігання зброї має антизламну конструкцію дверей (зачеп), петлю-антисріз, вертикальний трейзер (касу) збільшеної місткості з полицею для зберігання патронів і три знімні полиці для збройових аксесуарів або документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів, тримачі та фіксатор під шомполі, планку для навіски. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом.
Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці.
Товщина дверей сейфа становить 3 мм: полотно дверей — 2 мм і захисна фальш-панель дверей — 1 мм.
Сейф укомплектований сейфовим електронним кодовим замком із трьома хромованими ригелями 25 мм, які обертаються.
Сейф GS.420.E BLACK.CR має оригінальне структурне забарвлення корпусу чорного кольору.
Максимальна висота зброї 1350
Тип сейфа
Тип сейфа збройовий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1400 мм
Ширина 420 мм
Глибина 370 мм
* Розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1397 мм
Ширина 417 мм
Глибина 310 мм
* Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 182
Маса, кг 52
Кількість одиниць збройовий 4
Товщина металу корпусу, мм 1,5
Товщина металу дверей, мм 2
Система замикання ригельна система (3 хромованих активних обертових ригелі, діаметр ригеля 25 мм, петля-антисріз)
Тип замка електронний кодовий
Тип покриття структурне порошкове покриття
Колір чорний
Серия продуктов GS
* Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 52 кг |
| Внутрішній об'єм | 182 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1397 мм |
| Внутрішня глибина | 310 мм |
| Внутрішня ширина | 417 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 21 570 ₴





