
- В наявності
Збройовий сейф Griffon GS.140.K (1шт)
13 950 ₴
Сейф для зберігання зброї GS.140.K Griffon від компанії Паритет-К призначений для зберігання зброї в кількості 3 одиниці завдовжки до 1350 мм.
Сейф серії GS для зберігання зброї має антизламну конструкцію дверей (зачеп), петлю-антисріз, вертикальний трейзер (касу) збільшеної місткості з полицею для зберігання патронів і три знімні полиці для збройових аксесуарів або документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів, тримачі та фіксатор під шомполі, планку для навіски. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом.
Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці.
Товщина металу дверей сейфа становить 3 мм: полотно дверей — 2 мм і захисна фальш-панель дверей — 1 мм.
Сейф укомплектований сертифікованим сейфовим замком STUV, трьома хромованими ригелями 25 мм, які обертаються.
років
Максимальна висота зброї 1350
Тип сейфа
Тип сейфа збройовий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1400 мм
Ширина 350 мм
Глибина 300 мм
* Розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1397 мм
Ширина 347 мм
Глибина 238 мм
* Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 140
Маса, кг 42
Кількість одиниць збройовий 3
Товщина металу корпусу, мм 1,5
Товщина металу дверей, мм 3
Система замиканняригельна система (3 хромованих активних обертових ригелі, діаметр ригеля 25 мм, петля-антисріз)
Тип замка — сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
Тип покриття порошкове покриття
Колірсірий (RAL 7040)
Серія продуктов GS
* Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса 1
Полиці 3
Доповнення анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на конструкцію
Гарантія на конструкцію 5 років
Гарантія на замок
Гарантія на замок 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 42 кг |
| Внутрішній об'єм | 140 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1397 мм |
| Внутрішня глибина | 238 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 950 ₴



