
- В наявності
Збройний сейф Griffon GLT.340.K (1шт)
9 750 ₴
Сейф для зброї вирізняється антизламною конструкцією, високою безпекою й оптимальними параметрами. Додатково на дверях сейфа є відділення для зберігання, навіси для шомполів. Сейф призначений для зберігання зброї заввишки до 1360 мм.
Максимальна висота зброї 1360
Тип сейфа
Тип сейфа збройовий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1512 мм
Ширина 340 мм
Глибина 260 мм
* Розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1498 мм
Ширина 338 мм
Глибина 239 мм
* Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 121
Маса, кг 31
Кількість одиниць збройовий 5
Товщина металу дверей, мм 2,4
Система замикання ригельна система (2 хромованих активних обертових ригелів)
Тип замка ключовий сувальдний замок
Тип покриття порошкове покриття
Колір антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів GL
* Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса1
Доповнення анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на конструкцію
Гарантія на конструкцію 5 років
Гарантія на замок
Гарантія на замок 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 31 кг |
| Внутрішній об'єм | 121 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 340 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1498 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
| Внутрішня ширина | 338 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 750 ₴


