
- В наявності
Збройний сейф Griffon GLT.110.К (1шт)
6 570 ₴
Сейф призначений для зберігання таких видів зброї: травматична зброя, гладкодульна зброя.
За довжиною в сейфі GLT.110.K може також зберігатися нарізна зброя — автомат АК-74; АКСУ; карабіни та подібні. Однак для більшої безпеки рекомендуємо для зберігання нарізної зброї використовувати сертифіковані зламостійкі сейфи GRIFFON серії GE.
Сейф серії GL для зберігання зброї GLT.110.K має протизламну конструкцію дверей, трейзер (касу) для зберігання патронів і документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів, тримачі та фіксатор під два шомполі, планку для навіски. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом.
Все додаткове обладнання, розміщене на дверях, легко знімається.
Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці.
Максимальна висота зброї 960
Тип сейфа
Тип сейфа збройовий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1112 мм
Ширина 260 мм
Глибина 260 мм
* Розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1098 мм
Ширина 258 мм
Глибина 239 мм
* Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 68
Маса, кг 20
Кількість одиниць збройовий 3
Товщина металу дверей, мм 2,4
Система замикання ригельна система (2 хромованих активних обертових ригелів)
Тип замка ключовий сувальдний замок
Тип покриття порошкове покриття
Колір антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів GL
* Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація Каса 1
Доповнення анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на конструкцію
Гарантія на конструкцію 5 років
Гарантія на замок
Гарантія на замок 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 20 кг |
| Внутрішній об'єм | 68 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1112 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1098 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
| Внутрішня ширина | 258 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 570 ₴



