
- В наявності
Збройовий сейф Griffon GLS.260.K (1шт)
6 960 ₴
Збройовий сейф Griffon GLS.260.K
Сейф для зброї вирізняється злагодженою конструкцією, високою безпекою й оптимальними параметрами. Додатково на дверях сейфа є відділення для зберігання, навіси для шомполів. Сейф призначений для зберігання зброї заввишки до 1260 мм.
Максимальна висота зброї
Максимальна висота зброї 1260
Тип сейфа
Тип сейфа збройовий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1312 мм
Ширина 260 мм
Глибина 260 мм
* Розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель. Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1297 мм
Ширина 2554 мм
Глибина 199 мм
* Відхилення від зазначених розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 66
Маса, кг 22
Кількість одиниць збройова
Товщина металу дверей, мм 2,4
Система замикання ригельна система (2 хромованих активних обертових ригелів)
Тип замка ключовий сувальдний замок
Тип покриття порошкове покриття
Кольор антрацитово-сірий (RAL 7016)
Серія продуктів GL
* Відхилення від зазначеної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Полиці 1
Додаткові вузли для кріплення сейфа до стіни
Гарантія на конструкцію
Гарантія на конструкцію 5 років
Гарантія на замок
Гарантія на замок 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1312 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Зовнішня ширина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1297 мм |
| Внутрішня глибина | 199 мм |
| Внутрішня ширина | 254 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 960 ₴


