
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Дводверний сейф Griffon GG.700.SE з броньованим склом (1шт)
89 640 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Griffon GG.700.SE сейф вітрина з броньованим склом призначений для зберігання зброї і колекційних предметів і цінностей - нагород, кубків, медалей та ін.
Особливості сейфа Griffon GG.700.SE:
- Антівзломная конструкція «зачіп», не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою
- Товщина металу стінок сейфа - 3 мм
- Тристороння ригельна система запирання має активні хромовані ригелі діаметром 25 мм
- Сталеві загартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- Внутрішня петля - антисрез
- Тримачі для шомполов
- Знімні пересувні полиці (3 скляних, 3 металевих з покриттям)
- Внутрішня обробка і підсвічування
Основні характеристики:
-
Бренд - Griffon
-
Серія - GG
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - електронний кодовий
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1512 мм/700 мм/370 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1494 мм/694 мм/293 мм
- Тип покриття - лакофарбове
- Колір - кремовий
- Кількість полиць - 6
- Касовий відділ - 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Загальні | |
| Вага | 175 кг |
| Внутрішній об'єм | 303.8 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Зовнішня ширина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Внутрішня ширина | 694 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 89 640 ₴


