
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Збройовий сейф Griffon GG.700.E BROWN (1шт)
89 640 ₴
Зламостійкий сейф для зброї GG.700.E BROWN Європейської серії GG GRIFFON сертифікований в Європейській лабораторії WIT і має сертифікат класу S1 за стандартом EN 14450
Зламостійкий сейф для зброї серії GG GRIFFON має такі особливості:
• Антизламна конструкція «зачіп», яка не дає можливість відкрити двері гострим предметом або викруткою
• Товщина металу - 3 мм
• Ригельна система замикання, активні хромовані ригелі, що обертаються, діаметром 25 мм
• Сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків та ригелів
• Внутрішня петля-антизріз
• Зйомні навісні елементи на дверях, що переставляються: кишені для магазинів під патрони і засоби по догляду за зброєю, тримач під шомполи, гачки
• Тримачі для шомполів
• Ложемент, що переміщується, під зброю з оптикою і зйомний магнітний ложемент (встановлюється на будь-яку зручну висоту)
• Дводверний сейф GG.700.E BROWN з броньованим склом призначений для зберігання зброї висотою 1450 мм.
Сейф збройовий GG.700.E BROWN з броньованим склом має оригінальний кремовий колір фарбування, товщина броньованого скла 25 мм.
Характеристики
Максимальна висота зброї
Максимальна висота зброї1450 мм
Тип сейфу
Тип сейфа для зброї
Зовнішні розміри, мм *
Висота 1500 мм
Ширина 700 мм
Глибина 370 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 1494 мм
Ширина 694 мм
Глибина 293 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Маса, кг 172
Кількість одиниць зброї 6
Товщина металу корпусу, мм 3
Товщина металу дверей, мм 3
Зламостійкість клас S1 по EN 14450
Система замикання ригельна система (хромовані активні ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм., антизрізи з боку петель)
Тип замка електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2; замки трейзерів: ключовий та електронний кодовий GRIFFON 2.0
Тип покриття лако-фарбове покриття
Колір коричневий
Серія продуктів G
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса 2
Полиці 3
Доповнення анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
Додаткові фото за вимогою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Коричневий |
| Загальні | |
| Вага | 172 кг |
| Внутрішній об'єм | 303.8 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Зовнішня ширина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Внутрішня ширина | 694 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 89 640 ₴
