
- В наявності
Сейф для зброї Griffon G. 130.E (1шт)
33 870 ₴
Збройовий сейф Грифон G. 130.E
Griffon G. 130.E - простий і практичний сейф від українського виробника Паритет-К призначений для зберігання до 2 одиниць зброї максимальною висотою 1250 мм. Сейф відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС.
Корпус виробу виготовлений з листової 3-х міліметрової сталі, товщина сталевих листів двері сейфа складає 6 мм.
Система замикання являє собою ригельну систему тристоронньої дії, керовану електронним кодовим сейфовим замком M-LOCKS, який має сертифікат класу VDS 2. Складовою частиною системи є 4 активних (обертових) хромованих ригелі діаметром 25 мм З боку петель є антизрізи.
Всередині, у верхній частині сейфа розміщений місткий трейзер з полицею, закривається ключовим замком. Також для зручності є три знімні переміщуються полки, які ділять простір на кілька зон зберігання.
Для виключення можливості винесення, передбачена можливість монтажу сейф анкерним крепленияем до стіни.

Основні характеристики сейфа Griffon G. 130.E:
- Бренд - Griffon
- Серія - G
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - механічний
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1312 мм/420 мм/250 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1288 мм/414 мм/177 мм
- Максимальна висота зброї - 1250 мм
- Касове відділення (трейзер) - є (посилене)
- Клас стійкості до злому - не сертифікований
- Кількість полиць - 3 (знімні регульовані по висоті) + 1 додатково в патронному відділенні
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - антрацитно-сірий (RAL 7016)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 87 кг |
| Внутрішній об'єм | 94.4 л |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1312 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1288 мм |
| Внутрішня глибина | 177 мм |
| Внутрішня ширина | 414 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1250 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 33 870 ₴

