
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Сейф збройовий Griffon GE.750/52.E.L (1шт)
51 870 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф для зброї Грифон GE.750/52.E.L
Griffon GE.750/52.E.L - надійний збройовий сейф, що відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС. Відмінно підійде для зберігання мисливських рушниць, гвинтівок для спортивної стрільби, травматичної зброї та аксесуарів. Розмір сейфа дозволяє вмістити до 18 одиниць зброї максимальною висотою 1450 мм.
Сертифікований на S1 клас зламостійкості за стандартом EN 14450
Корпус та двері виробу виготовляються з листової 3-х міліметрової сталі підвищеної міцності.
Замикання дверей забезпечується електронним кодовим замком M-LOCKS (виробництво Нідерланди) класу VDS2, який керує тристоронньою ригельною системою з 5-ти активних хромованих ригелів діаметром 25 мм.
У верхній частині сейфа розміщується місткий трейзер, що замикається на ключ. З внутрішнього боку дверей для амуніції та засобів догляду за зброєю є знімні тримачі та кишені.
Основні характеристики сейфа Griffon GE.750/52.E.L:
Бренд - Griffon
Серія - GE
Виробник - Паритет-К (Україна)
Гарантія на сейф – 5 років
Гарантія на замок - 1 рік
Тип замку – електронний кодовий
Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1512 мм/750 мм/520 мм
Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1494 мм/744 мм/443 мм
Клас зломостійкості - S1 по EN 14450
Тип покриття - зносостійке порошкове
Колір - комбінований (корпус - сірий RAL 7040, двері-світло-сірий RAL 7035)
Особливості вогнестійких сейфів Grifon серії GE:
-
Збройовий сейф оснащений антизломною конструкцією «зачіп», яка надійно фіксує двері сейфа всередині отвору.
-
Якісні внутрішні петлі забезпечують плавний рух і відкриття дверей на 90 градусів. Петля-антисріз перешкоджає злому методом перепилювання.
- Замок і ригелі від висвердлювання і вибивання захищені сталевими розжареними легованими пластинами.
- Наявність двох ложементів: переміщуваний по висоті і змінний магнітний
- Отвори під анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 165 кг |
| Внутрішній об'єм | 492.4 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 520 мм |
| Зовнішня ширина | 750 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 443 мм |
| Внутрішня ширина | 744 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1450 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 51 870 ₴




