
- В наявності
Сейф збройовий Griffon GE.750.K.L (1шт)
39 870 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф для зброї Грифон GE.750.K.L
Griffon GE.750.K.L - надійний сейф для зброї, що відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС. Відмінно підійде для зберігання мисливських рушниць, гвинтівок для спортивної стрільби, травматичної зброї та аксесуарів. Розмір сейфа дозволяє вмістити до 10 стовбурів максимальною висотою 1450 мм
Сертифікований на S1 клас взломостойкості за стандартом EN 14450
Корпус і двері вироби виготовляються з листової 3-х міліметрової сталі підвищеної міцності.
Замикання дверей забезпечується німецьким високосеретним механічним ключовим замком класу VDS 1, який керує тристоронньою ригельною системою з 5-ти активних хромованих ригелів діаметром 25 мм.
Усередині сейфа розміщені два касові осередки (трейзер) і три знімні полиці, які забезпечують зручність при розміщенні патронів, амуніції. За потреби касовий відділ можна зняти. З внутрішнього боку дверей є зручні гачки для шомполів, кишені для магазинів під патрони та засоби догляду за зброєю.
Основні характеристики сейфа Griffon GE.750.K.L:
Бренд - Griffon
Серія - GE
Виробник - Паритет-К (Україна)
Гарантія на сейф – 5 років
Гарантія на замок - 1 рік
Тип замку – механічний ключовий
Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1512 мм/750 мм/370 мм
Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1494 мм/644 мм/293 мм
Клас зломостійкості - S1 по EN 14450
Тип покриття - зносостійке порошкове
Колір - комбінований (корпус - сірий RAL 7040, двері-світло-сірий RAL 7035)
Особливості вогнестійких сейфів Grifon серії GE:
- Збройовий сейф оснащений антивзломной конструкцією «зачіп», яка надійно фіксує двері сейфа всередині отвору.
- Якісні внутрішні петлі забезпечують плавний рух і відкриття дверей на 90 градусів. Петля-антизріз перешкоджає злому методом перепилювання.
- Замок і ригелі від висвердлювання і вибивання захищені сталевими розжареними легованими пластинами.
- Наявність двох ложементів: переміщуваний по висоті і змінний магнітний
- Отвори під анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 148 кг |
| Внутрішній об'єм | 325.7 л |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Зовнішня ширина | 750 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Внутрішня ширина | 744 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1450 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 39 870 ₴





