
- В наявності
Сейф збройовий Griffon GE.600.K.L (1шт)
35 670 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф для зброї Грифон GE.600.K.L
Griffon GE.600.K.L - надійний сейф для зброї, що відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС. Відмінно підійде для зберігання мисливських рушниць, гвинтівок для спортивної стрільби, травматичної зброї та аксесуарів. Розмір сейфа дозволяє вмістити до 8 стовбурів максимальною висотою 1450 мм
Сертифікований на S1 клас взломостойкості за стандартом EN 14450
Корпус і двері вироби виготовляються з листової 3-х міліметрової сталі підвищеної міцності.
Запирання дверей забезпечується німецьким високосеретним механічним ключовим замком класу VDS 1, який управляє тристоронньої ригельною системою з 5-ти активних хромованих ригелів діаметром 25 мм
Усередині сейфа розміщені дві касові клітинки (трейзера) і три зйомні полиці, які забезпечують зручність при розташуванні патронів, амуніції. З внутрішньої сторони дверей є зручні гачки для шомполов, кишені для магазинів під патрони і засоби по догляду за зброєю.

Основні характеристики сейфа Griffon GE.600.K.L:
- Бренд - Griffon
- Серія - GE
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - механічний
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1512 мм/600 мм/370 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1494 мм/594 мм/293 мм
- Клас зломостійкості - S1 по EN 14450
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбінований (корпус - сірий RAL 7040, двері-світло-сірий RAL 7035)
Особливості вогнестійких сейфів Griffon серії GE:
- Збройовий сейф оснащений антивзломной конструкцією «зачіп», яка надійно фіксує двері сейфа всередині отвору.
- Якісні внутрішні петлі забезпечують плавний рух і відкриття дверей на 90 градусів. Петля-антисрез перешкоджає злому методом перепилювання.
- Замок і ригелі від висвердлювання і вибивання захищені сталевими розжареними легованими пластинами.
- Наявність двох ложементів: переміщуваний по висоті і змінний магнітний
- Отвори під анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Кількість секцій | 2 |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 128 кг |
| Внутрішній об'єм | 260 л |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 293 мм |
| Внутрішня ширина | 594 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Максимальна висота дула | 1450 мм |
- Ціна: 35 670 ₴



