
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Вогнестійкий Сейф Griffon FS.45.K (1шт)
19 950 ₴
Вогнестійкий сертифікований сейф Грифон FS.45.K для дому і офісу
Вогнестійкі сейфи серії FS від торгової марки Griffon – відмінний вибір для споруд, у яких є ризик виникнення пожежі. Завдяки спеціальному вогнестійкому наповненню дверей і корпусу така конструкція здатна протягом півгодини захищати цінності від дії високих температур.
Сейфи сертифіковано по класу LFS 30P по ДСТУ EN 15659.
Сучасні замки і особливості внутрішньої будови роблять використання сейфа максимально комфортним. Потужна ригельна система замикання забезпечує високий опір у разі спроби зламу.
Характеристики
Тип сейфу
Тип сейфа вогнестійкий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 455 мм
Ширина 445 мм
Глибина 445 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 353 мм
Ширина 359 мм
Глибина 303 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 38
Маса, кг 65
Товщина захисного шару, мм 43
Зламостійкість клас S2 по ДСТУ EN 14450
Система замикання ригельна система (хромовані активні ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
Тип замка ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1
Вогнестійкість клас LFS 30P по ДСТУ EN 15659
Тип покриття порошкове покриття
Колір антрацитово-сірий, кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001)
Серія продуктів FS
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса 1
Полиці 1
Доповнення термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей; анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
Гарантія на на товар
Гарантія на товар 5 років
Гарантія на замок
Гарантія на замок 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Кількість секцій | 1 |
| Наявність трейзера | Так |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 455 мм |
| Зовнішня ширина | 445 мм |
| Зовнішня глибина | 445 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 353 мм |
| Внутрішня ширина | 359 мм |
| Внутрішня глибина | 303 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 38.4 л |
| Вага | 65 кг |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 19 950 ₴




