
- В наявності
Сейф Griffon F. 30CL I. 30.C вогневзломостійкий (1шт)
29 760 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сертифікований вогневзломостійкий сейф Griffon F. 30CL I. 30.C
Griffon F. 30CL I. 30.C - вогневзломостійкий сейф від українського виробника Паритет - К, призначений для захисту цінностей від несанкціонованого доступу (сертифікат відповідності на I клас опору злому за ДСТУ EN 1143-1:2014), так і від впливу високих температур протягом 30 хвилин (сертифікат вогнестійкості LFS 30 P ДСТУ EN 15659).
Двохстінна конструкція корпусу та двері сейфа заповнена захисним шаром вогнетривкого бетону товщиною 55 мм
Запірний механізм сейфа представлений чотирма хромованими стрижнями діаметром 25 мм, які можуть обертатися навколо осі, що перешкоджає їх розпилювання. Ригелі управляються ключовим сертифікованим механічним кодовим цього фовымзамком M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2

Основні характеристики вогневзломостійкого сейфа Грифон F. 30CL I. 30.C:
- Бренд - Griffon
- Серія - F. 30CLI
- Країна - Україна
- Гарантія на конструкцію сейфа - 5 років
- Гарантія на замки - 1 рік
- Тип замку - механічний кодовий
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 315 мм/440 мм/440 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 205 мм/330 мм/301 мм
- Касове відділення (трейзер) - немає
- Товщина стінок корпусу - 55 мм
- Кількість полиць - 1 знімна
- Тип фарбування - зносостійке лако-барвисте покриття
- Колір - комбінований, сірий (RAL 7040, RAL 7035)
Особливості сейфів Griffon F. 30CL I:
- Сертифікація на 1 клас опору злому за стандартами EN 1143-1:2014 і клас LFS 30P вогнетривкості за ДСТУ EN 15659.
- Наявність антивзломной системи перезакрытия і захищає замок від висвердлювання і ригелі від вибування сталевих загартованих пластин.
- Усередині двері обклеєна німецької термолентою BASF, яка при впливі високих температур спінюється перешкоджаючи попаданню всередину спека і води при гасінні пожежі.
- Антизрізи з боку петель.
- Зовнішні петлі, що дозволяють відкривати двері сейфа на 180°
- Передбачена можливість кріплення сейфа до підлоги одним анкерним болтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 60 кг |
| Внутрішній об'єм | 20 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 315 мм |
| Зовнішня глибина | 440 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 205 мм |
| Внутрішня глибина | 301 мм |
| Внутрішня ширина | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 29 760 ₴



