
- В наявності
Сейф вогневзломостійкий Griffon CL II.90.K.E (1шт)
53 880 ₴
Вогневзломостійкий сертифікований сейф Грифон CL II.90.K.E
- Сейф сертифікований Європейським органом сертифікації ECB-S по II класу опору до злому по EN 1143-1
- Відповідає класу вогнестійкості LFS 30 P ДСТУ EN 15659
- Антівзломная система переблокировки
- Тристороння система замикання, 5 активних хромованих ригелів, що обертаються, діаметром 25 мм і 3 антизрізи з боку петель
- Додатковий захист ригельної системи сталевим екраном 3 мм
- Сталеві загартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- Захисний шар корпусу та двері - фортифікаційний зламостійкий бетон товщиною 55 мм
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
- Термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей
- У модифікаціях КЕ, КС - внутрішня обробка
- Стандартні кольори: темно-сірий з ефектом молоткової емалі і кремовий
- Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петлі
- Знімні полиці
Зовнішні розміри, мм *
Висота 904 мм
Ширина 500 мм
Глибина 500 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 824 мм
Ширина 420 мм
Глибина 359 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 125,63
Маса, кг 220
Товщина захисного шару, мм 40
Зламостійкість II клас ДСТУ EN 1143-1:2019
Система замикання ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
Тип замка ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1, електронний кодовий сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2
Вогнестійкість клас LFS 30P по ДСТУ EN 15659
Тип покриття лако-фарбове покриття
Колір темно-сірий з ефектом молоткової емалі
Серія продуктів CL
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса 1
Полиці 1
Доповнення внутрішнє оздоблення; анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги; термострічка BASF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий, Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 350 кг |
| Внутрішній об'єм | 102 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 906 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 790 мм |
| Внутрішня глибина | 330 мм |
| Внутрішня ширина | 390 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 53 880 ₴


