
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Сейф Griffon H. 100.KT зламостійкий 1 клас (1шт)
49 800 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф Griffon H. 100.KT зламостійкий 1 клас
Виробник: Griffon;
Країна виробник: Україна;
Зламостійкість: 1 клас;
Стан: Нове
Зовнішні розміри.
Зовнішня висота: 1000.0 мм;
Зовнішня ширина: 600.0 мм;
Зовнішня глибина: 500.0 мм
Внутрішні розміри.
Внутрішня висота: 951.0 мм;
Внутрішня ширина: 551.0 мм;
Внутрішня глибина: 418.5 мм
Загальні.
Внутрішній об'єм: 219.3 л;
Вага: 232.0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Загальні | |
| Вага | 232 кг |
| Внутрішній об'єм | 219.3 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1000 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 951 мм |
| Внутрішня глибина | 418 мм |
| Внутрішня ширина | 551 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 49 800 ₴
