
- В наявності
Сейф зламостійкий Griffon H. 28.E (1шт)
22 800 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф зламостійкий Griffon H. 28.E
Виробник: Griffon;
Країна виробник: Україна;
Зламостійкість: 1 клас;
Стан: Нове
Зовнішні розміри.
Зовнішня висота: 282.0 мм;
Зовнішня ширина: 350.0 мм;
Зовнішня глибина: 274.0 мм
Внутрішні розміри.
Внутрішня висота: 231.0 мм;
Внутрішня ширина: 301.0 мм;
Внутрішня глибина: 192 мм
Загальні.
Внутрішній об'єм: 13.3 л;
Вага: 40.0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Загальні | |
| Вага | 40 кг |
| Внутрішній об'єм | 13.3 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 282 мм |
| Зовнішня глибина | 274 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 231 мм |
| Внутрішня глибина | 192 мм |
| Внутрішня ширина | 301 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 800 ₴
