
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026Сейф зламостійкий Griffon H. 26.E (1шт)
23 670 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зламостійкий сейф Грифон H. 26.E
Griffon H. 26.E - якісний сейф від українського виробника Паритет-К відповідає 1 класу взломостойкості.
Механізм замикання складають два хромованих ригелі діаметром 25 мм, які можуть обертатися навколо своєї осі, що істотно ускладнює процес розпилювання при можливому кримінальному зломі.
Виріб оснащений електронним кодовим замком, який відповідає сертифікату VDS 1. У корпусі сейфа передбачені отвори для анкерного кріплення до підлоги або стіни.

Основні характеристики сейфа Griffon H. 26.E:
- Бренд - Griffon
- Серія - H
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - електронний кодовий
- Клас зломостійкості - 1 клас (ДСТУ EN 1143-1:2014)
- Товщина стінок корпусу - 25 мм
- Товщина дверей - 57 мм
- Кількість петель - 2
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбіноване фарбування (світло-сірий (RAL 7040)/сірий 7035)
- Можливість монтажу - до стіни і підлоги
- Касове відділення (трейзер) - немає
Особливості сейфів Griffon H:
- Двостінний корпус виготовлений з 2-х міліметрових листів сталі, міжстінний простір заповнений кулею високоміцним фортифікаційного бетону товщиною 20 мм, що дозволяє багаторазово збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому.
- Сейфові двері виконані у вигляді коробчастої конструкції, що складається з сталевої плити товщиною 10 мм і 4-міліметрової підкладки з твердосплавної сталевої пластини, на якій кріпиться замок і одностороння ригельна система замикання, що запобігає можливості висвердлювання механізму зловмисником.
- Ззаду і знизу передбачені два отвори під анкерні кріплення діаметром 10 мм, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги або до стіни
- Знімна полиця (дві зони зберігання)
- Стійке порошкове покриття захищає поверхню сейфа від подряпин, сколів і механічних пошкоджень, надовго зберігши його презентабельний поза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Кількість секцій | 1 |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 37 кг |
| Внутрішній об'єм | 12.3 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Зовнішня глибина | 274 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 213 мм |
| Внутрішня глибина | 192 мм |
| Внутрішня ширина | 301 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 23 670 ₴



