
- В наявності
Сейф зламостійкий Griffon HG.26.Е (1шт)
16 680 ₴
Зламостійкий сейф Грифон HG.26.E для дому і офісу
Griffon HG.26.E - компактний якісний сейф від українського виробника "Паритет-К" відповідає 0 класу взломостойкості за стандартом EN 1143-1:2014. Хороший варіант для зберігання цінностей від несанкціонованого злому в будинку, квартирі або офісі.
Всі моделі з лінії HG оснащуються тільки електронно-кодовим замком Griffon і в основному тільки цим відрізняються від більш дорогих моделей лінії Н. Електронно-кодовим замок Griffon відмінно показав себе в плані працездатності. Для підтвердження якості замку ведеться робота щодо його сертифікації.
Живлення замка здійснюється від чотирьох батарей типу "АА", що знаходяться усередині сейфа. Про розрядження батарей нижче доступного рівня попереджає тривалий звуковий сигнал при кожному відкритті сейфа. Термін експлуатації батарей становить 1 – 1,5 року.

Основні характеристики сейфа Griffon HG.26.E:
- Бренд - Griffon
- Серія - HG
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф – 5 років
- Гарантія на замок - 1 рік
- Тип замку – електронний кодовий
- Клас злостійкості - 0 клас (ДСТУ EN 1143-1)
- Товщина стінок корпусу – 25 мм.
- Товщина дверей - 57 мм
- Кількість полиць - 1 знімна
- Кількість петель – 2
- Тип покриття - зносостійке порошкове
- Колір - комбіноване фарбування (світло-сірий (RAL 7040)/сірий 7035)
- Можливість монтажу - до стіни та підлоги
- Касове відділення (трейзер) – ні
Особливості сейфів Griffon HG:
- Сейф має жорстку конструкцію, корпус двостінний (стінки з 2-х мм сталі) заповнений фортифікаційною бетонним шаром завтовшки 25 мм
- Сейфова двері виконана у вигляді коробчастой конструкції, що складається зі сталевої плити товщиною 10 мм і 4-міліметрової підкладки з твердосплавною сталевої пластини, на якій кріпиться замок і одностороння ригельна система замикання.
- Ззаду і знизу передбачені два отвори під анкерні кріплення діаметром 10 мм, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги або до стіни
- Знімна полиця (дві зони зберігання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 37 кг |
| Внутрішній об'єм | 12.3 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Зовнішня глибина | 274 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 213 мм |
| Внутрішня глибина | 192 мм |
| Внутрішня ширина | 301 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 680 ₴

