
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026Зламостійкий сейф Griffon CLE I. 110.K (1шт)
52 500 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф Грифон CLE I. 110.K
Griffon CLE I. 110.K - надійний зламостійкий сейф від українського виробника "Паритет-К". Призначений для безпечного зберігання грошей, прикрас та інших цінностей в офісах та житлових приміщеннях. Володіє зламостійкими якостями 1 класу, які підтверджені сертифікатами відповідності європейським (EN 1143-1 ) сейфовим стандартам.
Сейфова двері цієї моделі має потужну ригельну систему тристороннього замикання, яка складається з 8 - ми хромованих ригелів діаметром 25 мм, вільно проворачивающихся, що надзвичайно ускладнює їх спилювання. Ригельний механізм закривається сертифікованим високо-секретним ключовим німецьким замком класу VDS 1 - STUV. Має кілька європейських сертифікатів, у тому числі VDS класу А.
Основні характеристики сейфа Griffon CLE I. 110.K:
- Бренд - Griffon
- Серія - I CLE
- Країна - Україна
- Гарантія на конструкцію сейфа - 5 років
- Гарантія на замки - 1 рік
- Тип замку - ключовий
- Товщина стінок корпусу - 25 мм
- Товщина дверей - 68 мм
- Кількість петель - 2
- Кількість полиць - 2
- Розташування петель - внутрішнє, правосторонній
- Тип фарбування - стійке порошкове покриття
- Колір - світло-сірий (RAL 7040)
- Касове відділення (трейзер) - немає
Основні характеристики сейфів Griffon CLE I:
-
Сертифікація за європейськими стандартами на 1 клас зламостійкості.
- Внутрішні потужні петлі вироби забезпечують плавність ходу і виключають просідання двері, дозволяють її відкривання на 90°.
- Має дві знімні полиці регулюються по висоті, що дозволяє розділити простір на кілька зон зберігання
- Ззаду та знизу передбачені два отвори під анкерні кріплення діаметром 10 мм, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги або до стіни.
- Наповнення дверей і стінок надміцним армованим фібробетоном, у багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому.
- Збільшення надійності сертифікованих зламостійких сейфів Griffon серії CLE I забезпечує наявність потужних розпечених пластин з легованої сталі в місцях кріплення замків і в особливо відповідальних зонах дверей і корпусу. Такий захист запобігає можливість силового злому методом висвердлювання і вибивання замку і ригелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 252 кг |
| Внутрішній об'єм | 173 л |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня глибина | 393 мм |
| Зовнішня ширина | 600 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1050 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Внутрішня ширина | 550 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 52 500 ₴






