
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026Сейф зламостійкий Griffon CLE I. 75.KT з трейзером (1шт)
35 676 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф Грифон CLE I. 75.KT з трейзером
Griffon CLE I. 75.KT - надійний зламостійкий сейф від українського виробника "Паритет-К". Призначений для безпечного зберігання грошей, прикрас та інших цінностей в офісах та житлових приміщеннях. Володіє зламостійкими якостями 1 класу, які підтверджені сертифікатами відповідності європейським (EN 1143-1 ) сейфовим стандартам. Це одна з найбільш захищених моделей у форматі компактних зламостійких сейфів.
Сейфова двері цієї моделі має потужну ригельну систему тристороннього замикання, яка складається з 8 - ми хромованих ригелів діаметром 25 мм, вільно проворачивающихся, що надзвичайно ускладнює їх спилювання. Ригельний механізм закривається сертифікованим високо-секретним ключовим німецьким замком класу VDS 1 - STUV. Має кілька європейських сертифікатів, у тому числі VDS класу А.
Основні характеристики сейфа Griffon CLE I. 75.KT:
- Бренд - Griffon
- Серія - I CLE
- Країна - Україна
- Гарантія на конструкцію сейфа - 5 років
- Гарантія на замки - 1 рік
- Тип замку - ключовий
- Товщина стінок корпусу - 25 мм
- Товщина дверей - 68 мм
- Кількість петель - 2
- Розташування петель - внутрішнє, правосторонній
- Тип фарбування - стійке порошкове покриття
- Колір - світло-сірий (RAL 7040)
- Касове відділення (трейзер) - є
Основні характеристики сейфів Griffon CLE I:
-
Сертифікація за європейськими стандартами на 1 клас зламостійкості.
- Внутрішні потужні петлі вироби забезпечують плавність ходу і виключають просідання двері, дозволяють її відкривання на 90°.
- Має одну знімну полицю, що регулюється по висоті, що дозволяє розділити простір на дві зони зберігання. Касове відділення (трейзер) – є
- Ззаду та знизу передбачені два отвори під анкерні кріплення діаметром 10 мм, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги або до стіни.
- Наповнення дверей і стінок надміцним армованим фібробетоном, у багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому.
- Збільшення надійності сертифікованих зламостійких сейфів Griffon серії CLE I забезпечує наявність потужних розпечених пластин з легованої сталі в місцях кріплення замків і в особливо відповідальних зонах дверей і корпусу. Такий захист запобігає можливість силового злому методом висвердлювання і вибивання замку і ригелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 750 мм |
| Зовнішня ширина | 435 мм |
| Зовнішня глибина | 393 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 700 мм |
| Внутрішня ширина | 385 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 81 л |
| Вага | 171 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 35 676 ₴

