
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Сейф зламостійкий Griffon CLE I. 40.E (1шт)
34 236 ₴
Сертифікований сейф зламостійкий Гріффон CLE I. 40.E
Griffon CLE I. 40.E - сейф невеликого розміру сертифікований на 1 клас зламостійкості згідно європейським стандартам EN 1143-1 органом сертифікації ECB-S у Німеччині.
Сейфова двері цієї моделі має потужну ригельну систему тристороннього замикання, яка складається з 8 обертовими хромованих ригелів діаметром 25 мм Ригельний механізм закривається сертифікованим електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS 2.
Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка знаходиться в середині сейфа. Час її функціонування 1-1,5 року. Якщо батарея розряджається нижче за допустимий рівень - то при кожному відкритті замку буде звучати тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити те на зовнішній частині замку знаходяться дві клеми, приклавши іншу батарею до яких, Ви зможете відкрити сейф.
Електронний кодовий замок дозволяє встановлювати 6 цифр в кодову комбінацію. Після 4-х спроб введення невірного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.

Основні характеристики сейфів Griffon CLE I:
-
Сертифікація за європейськими стандартами на 1 клас зламостійкості.
- Внутрішні потужні петлі вироби забезпечують плавність ходу і виключають просідання двері, дозволяють її відкривання на 90°.
- Наявність однієї знімною переміщуваного полиці дозволяє розділити простір на дві зони зберігання.
- Передбачені анкерні вузли, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги.
- Наповнення дверей і стінок надміцним армованим фібробетоном, у багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому.
- Збільшення надійності сертифікованих зламостійких сейфів Griffon серії CLE I забезпечує наявність потужних розпечених пластин з легованої сталі в місцях кріплення замків і в особливо відповідальних зонах дверей і корпусу. Такий захист запобігає можливість силового злому методом висвердлювання і вибивання замку і ригелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 25 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 89 кг |
| Внутрішній об'єм | 40 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 393 мм |
| Зовнішня ширина | 435 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 350 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Внутрішня ширина | 385 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 34 236 ₴






