
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Сейф зламостійкий Griffon CLE I. 30.C (1шт)
27 732 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сертифікований сейф зламостійкий Гріффон CLE I. 30.C
Griffon CLE I. 30.C - сейф невеликого розміру сертифікований на 1 клас зламостійкості згідно європейським стандартам EN 1143-1 органом сертифікації ECB-S у Німеччині.
Сейфова двері цієї моделі має потужну ригельну систему тристороннього замикання, яка складається з 7 обертовими хромованих ригелів діаметром 25 мм Ригельний механізм закривається сертифікованим кодовим механічним замок La Gard (США) класу VDS 1.

Основні характеристики сейфів Griffon CLE I:
-
Сертифікація за європейськими стандартами на 1 клас зламостійкості.
- Внутрішні потужні петлі вироби забезпечують плавність ходу і виключають просідання двері, дозволяють її відкривання на 90°.
- Наявність однієї знімною переміщуваного полиці дозволяє розділити простір на дві зони зберігання.
- Передбачені анкерні вузли, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги.
- Наповнення дверей і стінок надміцним армованим фібробетоном, у багато разів збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого злому.
- Збільшення надійності сертифікованих зламостійких сейфів Griffon серії CLE I забезпечує наявність потужних розпечених пластин з легованої сталі в місцях кріплення замків і в особливо відповідальних зонах дверей і корпусу. Такий захист запобігає можливість силового злому методом висвердлювання і вибивання замку і ригелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Товщина стінок | 25 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 69 кг |
| Внутрішній об'єм | 22 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 324 мм |
| Зовнішня ширина | 435 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 260 мм |
| Внутрішня глибина | 220 мм |
| Внутрішня ширина | 385 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 27 732 ₴



