
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Вогнестійкий Сейф Griffon FS.30.К сертифікований (1шт)
15 570 ₴
Вогнестійкий сертифікований сейф Гріффон FS.30.K для дому і офісу
Griffon FS.30.К - вогнестійкий сейф з ключовим замком, добре підходить для захисту цінностей у приміщеннях, де є ризик виникнення пожежі. Сховище, протягом півгодини, здатне захистити від впливу високих температур навіть самі тендітні речі. Характеристики вогнестійкості підтверджені сертифікатом на клас LFS 30P (30 хвилин) за ДСТУ EN 15659.
Зламостійкість сейфа відповідає 2S класу за ДСТУ EN 14450 (це стандарт для легких сейфів, з "банківським" стандартом ДСТУ EN 1143-1 не плутати)
Корпус сейфа має двухстенную конструкцію що складається з аркушів 2-х міліметрової сталі, простір між якими заповнений шаром вогнетривкого бетону товщиною 39 мм.
Одностороння ригельна система має два хромованих сталевих ригеля діаметром 25 мм Управляється система высокосекретным ключовим замком німецького виробництва STUV - клас VDS A. Пасивні ригеля праворуч забезпечують надійний захист при зрізанні петель і спробі вирвати двері.
Основні характеристики сейфа Griffon FS.30.До:
- Бренд - Griffon
- Серія - FS
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - ключовий
- Клас вогнестійкості - LFS 30P (ДСТУ EN 15659)
- Клас зломостійкості - 2S клас (ДСТУ EN 14450)
- Товщина стінок корпусу - 43 мм
- Товщина дверей - 99 мм
- Кількість петель - 2
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбіноване фарбування (темно-сірий RAL 7016 , кремово-білий RAL 7016, RAL 9001)
- Можливість монтажу - до підлоги
- Кількість поличок - 1
Особливості вогнестійких сейфів Griffon серії FS:
- Спеціальна німецька термострічка BASF, яка проклеєна по периметру двері, перешкоджає проникненню спека усередину сейфа (спінюється при впливі високої температури перекриваючи зазори дверей і отвір під ключ).
- У двері передбачений відсік з вогнестійким заповнювачем, який захищає ригельну систему замок.
- Товщина захисного шару зі спеціальним вогнестійким бетоном - 43 мм
- Захищений від висвердлювання і вибивання замків і ригелів.
- Посилені сталеві зовнішні праві петлі дозволяють відкривати двері сейфа на 180°, забезпечують плавність ходу і виключають просідання двері.
- Завдяки покращеною конструкції з ергономічними властивостями, сейф має рівне дно для зручного користування.
- Сейф має один отвір під анкерне кріплення в підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Кількість секцій | 1 |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Загальні | |
| Вага | 39 кг |
| Внутрішній об'єм | 14 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 298 мм |
| Зовнішня глибина | 362 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 196 мм |
| Внутрішня глибина | 220 мм |
| Внутрішня ширина | 334 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 15 570 ₴




