
- Немає в наявності
- Код: RYO7000008162
Доводчик дверний Ryobi 8803 UNIV_ARM до 65 кг блискучо-білий (1шт)
1 523 ₴
Доводчик на дверей RYOBI 8803 GLOSSY_WHITE(Блискуче-білий) UNIV_ARM EN_2/3 65кг 965мм FIRE
Ryobi 8803 - модель доводчика верхнього розташування, накладного типу з універсальною тягою. Підходить для установки на внутрішні і зовнішні двері вагою до 65 кг і максимальною шириною полотна 965 мм.
Має сертифікат за стандартами EN 1154.
Є можливість регулювання початкової та кінцевої швидкості закривання. Пристрій дозволяє регулювати силу закривання (клас EN 2, 3), підбираючи оптимальне зусилля для ширини та ваги дверей. Регулюється шляхом переміщення пристрою по полотну дверей.
Діапазон робочої температури доводчика від -20°С до +45°С Експлуатаційний ресурс доводчика - 500000 циклів.
Основні характеристики доводчика Ryobi 8803 UNIV_ARM до 65кг:
Країна виробництва - Японія
Модель доводчика - 8803
Колір обробки - GLOSSY_WHITE (блискуче-білий)
Тип тяги доводчика - UNIV_ARM (універсальна тяга)
Клас доводчика - EN_2/3 (регулюється переміщенням по полотну дверей)
Максимальна вага дверей - до 65 кг
Максимальна ширина дверей - 965 мм
Габаритні розміри - 183х45х67мм
Базова комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Ширина дверного полотна | 965 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Регулювання сили | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага дверей | до 60 кг. |
| Клас довідника | 2-3 |
| Максимальна ширина дверей | 965 мм |
| Вогнестійкість | Да |
| Ресурс експлуатації | 500 000 циклів |
| Тип тяги довідника | Універсальна/паралельна (Скрита тяга) |
| Колір довідника | W (білий) |
- Ціна: 1 523 ₴






