
- Немає в наявності
- Код: ML3-51273829
Замок врізний Mul-t-lock 1-WAY DIN 353P (1шт)
750 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний циліндровий замок Mul-t-lock 1-WAY DIN 353P NC UNIV BS 60 мм SP
Mul-t-lock DIN 353P - додатковий врізний замок з отвором під циліндр типу DIN. Має три ригелі діаметром 16 мм, що закриваються трьома обертами ключа. Мультилок 352P має однакові розміри з замками KALE 257 (аналог врізного замка KALE 257) і може встановлюватися на заміну для підвищення секретності замка.
Основні характеристики замку Мультилок 353P :
- Країна виробництва шок
- Бренд — Mul-T-Lock
- Серія - 353P
- Діаметр ригелів — 16 мм
- Вихід ригелів — 34,5 мм
- Сторонність замка — універсальний (правий/лівий)
- Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 60 мм
- Колір торцевої планки — нікель
Комплектація:
- замок
- відповідна планка
- комплект кріплення

Схема замку:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід ригеля | 34.5 мм |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Нікель |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Додатковий замок |
- Ціна: 750 ₴






