
- Немає в наявності
- Код: ML3-92100496111111
Замок врізний Mul-T-Lock DIN 354 M NC (з відповідною планкою) (1 шт)
1 263 ₴
Врізний циліндровий замок Mul-T-Lock 1-WAY DIN 354M NC UNIV BS60 мм 85 мм SP
Mul-T-Lock 354 M NC — основний врізний замок під циліндр стандарту DIN для вхідних металевих дверей як лівого, так і правого відчинення (реверсивна засувка може перевстановлюватися на лівий або правий бік). Це замок економ класу з якісними функціональними характеристиками.
Замок закривається на чотири оберти, що забезпечує вихід ригелів на 34 мм. Універсальні розміри дають змогу замінювати замки Мультилок 354М замість зламаних замків KALE або інших.
Замок має спеціальний отвір у корпусі для встановлення захисної фурнітури ROSTEX.
Основні характеристики замку Мультилок 354M:
Країна виробництва шок
Бренд — Mul-T-Lock
Серія - 354M
Діаметр ригелів — 16 мм
Вихід ригелів — 34,5 мм
Сторонність замка — універсальний
Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 60 мм
Mежцентрове відстань — 85 мм
Колір торцевої планки — хром полірований
Габаритні розміри замка ШхВхГ - 210x110x19.5 мм
Комплектація:
- корпус замка
- комплект кріплення
- відповідна планка
Захисний протектор на циліндр EURO DIN і сам циліндр задається окремо.

Схема Mul-T-Lock 354 M:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 34.5 мм |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Хром полірований |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Користувацькi характеристики | |
| Міжосьове розшарування | 85 |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 1 263 ₴





