
- Немає в наявності
- Код: ML3-92100495
Замок врізний сувальдний Mul-t-Lock 1-WAY 257 (1 шт)
1 511 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний сувальдний замок MUL-T-LOCK 1-WAY 257 UNIV BS 60 мм 4KEY w/o_SP
MUL-T-LOCK 1-WAY 257 — додатковий врізний замок із сувальдним механізмом секретності, призначений для монтажу на металеві двері.
Надійний, зламостійкий, має 8 пластин секретності, впевнено захистить металеві вхідні двері від зламу.
Бронепластина із загартованої сталі, сприяє захисту корпусу замка та опорної стійки від висвердлювання.
Основні характеристики замка Mul-t-Lock 1-WAY 257:
Тип замка — врізний
Розміри замка — 140х110х20 мм
Торцева планка — 220х28х3 мм
Клас безпеки — 3
Кількість ригелів — 3
Діаметр ригелів — 16 мм
Вихід ригелів — 36 мм
Колір — нікель
Тип ключа — сувальдний
Комплектація:
- замок у зборі
- ключ сувальдний — 4шт
- комплект кріплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Хром |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Додатковий замок |
- Ціна: 1 511 ₴






