
- Немає в наявності
- Код: SAN-972EQ 50 PB SANTOS
Замок врізний Mul-T-Lock 1-WAY DIN 972 PB латунь матова (1 шт)
1 958 ₴
Врізний циліндровий замок Mul-T-Lock 1-WAY DIN 972
Mul-T-Lock 1-WAY DIN 972 - основний (верхній) замок з отвором під євроциліндр для дерев'яних і металевих дверей. Механізм замка захищає загартована пластина, що робить його більш стійким до силових дій. Замок універсальний, тобто завдяки перенастраиваемой (реверсивної) засувці, може встановлюватися на двері, як лівого так і правого відкривання.
Конструкція корпусу замку дозволяє установку натискної ручки "під розетку" на стяжних гвинтах
Основні характеристики замку Мультілок 972 PB:
Країна виробництва - Ізраїль
Бренд - Mul-T-Lock
Серія - 972
Діаметр ригелів - 14 мм
Вихід ригелів - 21 мм
Міжосьова відстань 72 мм
Сторонность замку - універсальний
Відстань від торцевої планки замку до центру циліндра (Back Set) - 55 мм
Колір торцевої планки - латунь матова
Комплектація:
- корпус замку
- відповідна планка
- комплект кріплення
Циліндровий механізм в комплект не входить.
Схема замку:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Латунь матова |
| Додаткові | |
| Backset | 55 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Бексет | 55 |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 1 958 ₴




