
- Немає в наявності
- Код: MTL-26500000
Замок врізний Mul-T-Lock M265 (1 шт)
3 287 ₴
Врізний циліндровий замок Mul-T-Lock 4-WAY DIN M265 CR UNIV BS65 мм 90 мм w/o_SP
Mul-T-Lock M265 — основний врізний замок чотирьох спрямованих замикань для монтажу у вхідні металеві двері. В класичному виготовленню замок має чотири загартованих ригеля 10 мм. діаметром, реверсивну клямку з неіржавкої сталі, що дає змогу встановлювати його в протипожежні двері. Використовується тільки з циліндром EuroDIN із шестірнею на 10 зубців.
Завдяки отворам на передній планці замка й особливому кріплені тяги до замка, його можна зняти з дверей для ремонту або заміни. Для можливого захисту замка фурнітурою ROSTEX або броненакладками DISEC сучасна версія замка має відповідні монтажні отвори.

Основні характеристики замку Мультилок M265:
Країна виробництва Ізраїль
Бренд — Mul-T-Lock
Серія - M265
Діаметр ригелів - 10 мм
Вихід ригелів — 20 мм
Вихід тяг — 20 мм
Межосева відстань — 90 мм
Сторонність замка — універсальний
Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 65 мм
Колір торцевої планки — полірований хром
Гарантія заводу виробника - 5 років.
Замок не комплектується зворотною планкою. Циліндр із шестірнею й захисна фурнітура задається окремо
Схема замку:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 3 287 ₴





