
- Немає в наявності
- Код: MTL-26560110
Замок врізний циліндровий Mul-t-lock M603 (1 шт)
5 301 ₴
Врізний циліндровий замок Mul-t-lock 4-WAY DIN M603 для вхідних дверей
Mul-t-lock М603 — основний замок чотирьох спрямованих замикань для встановлення в металеві двері. Замок розрахований тільки під циліндрами стандарту EuroDIN із шестернею на 10 зубців.
Завдяки отворам на передній планці замка й особливому кріплені тяги до замка, його можна зняти з дверей для ремонту або заміни. Засувка замка з неіржавкої сталі, що дає змогу встановлювати його у протипожежні двері.

Основні характеристики замку Мультилок M603:
Країна виробництва шок
Бренд — Mul-T-Lock
Серія - M603
Діаметр ригелів - 18х12 мм
Вихід ригелів — 20 мм
Вихід вертикальних тяг — 20 мм
Міжосьова відстань — 90
Сторонність замка — універсальний (може встановлюватися як на ліві, так і праві двері)
Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 65 мм
Колір торцевої планки — хром полірований
Гарантія від виробника — 5 років
Для можливого захисту замка фурнітурою ROSTEX або броненакладками DISEC і протектором, сучасна версія замка має відповідні монтажні отвори.
Замок Mul-t-lock M603 не комплектується зворотною планкою. Циліндр із шестірнею й захисна фурнітура задається окремо.
Схема замка:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Клас захисту замку | 4 |
| Кількість напрямків замикання | 4 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 5 301 ₴





