
- Немає в наявності
- Код: ML2-LECEM1032801A
Замок врізний Mul-t-lock DIN A528 (1шт)
4 673 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний циліндровий замок Mul-t-lock 3-WAY DIN A528 CR UNIV BS63 мм 85 мм w/o_SP
Основні характеристики замку Мультілок CTMA 0328А01А:
Країна виробництва - Ізраїль
Бренд - Mul-T-Lock
Серія - CTMA 0328А01А
Діаметр ригелів - 18 мм
Вихід ригелів - 30 мм
Сторонность замку - універсальний (правий/лівий)
Міжосьова відстань - 85 мм
Відстань від торцевої планки замку до центру циліндра (Back Set) - 63 мм
Вихід вертикальних тяг - 20 мм
Колір торцевої планки - полірований хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Користувацькi характеристики | |
| Бексет | 63 |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 4 673 ₴









