
- Немає в наявності
- Код: ML2-CTFM0A032800A
Замок врізний Mul-t-lock DIN СТМА0328А01А (1 шт)
6 786 ₴
Врізний циліндровий замок Mul-t-lock 3-WAY DIN СТМА0328А01А CR UNIV BS65 мм L. O. G. w/o_SP
Mul-t-lock CTMA 0328А01А - додатковий замок врізний під циліндр типу EuroDIN з тристороннім замиканням. Призначений для установки в металеві двері. Оснащений запатентованый шестерним механізм приводу ригелів, що робить роботу замку практично безшумною. Замок має новий пристрій безпеки L. O. G. - Lock Out Guardian. L. O. G. спрацьовує якщо відбувається спроба видалення захисного протектора циліндра, блокуючи ригеля замку в закритому положенні.
Основні характеристики замку Мультілок СТМА0328А01А:
Країна виробництва - Ізраїль
Бренд - Mul-T-Lock
Серія - СТМА0328А01А
Діаметр ригелів - 18 мм
Вихід ригелів - 30 мм
Сторонность замку - універсальний (правий/лівий)
Міжосьова відстань - 85 мм
Відстань від торцевої планки замку до центру циліндра (Back Set) - 65 мм
Вихід вертикальних тяг - 20 мм
Колір торцевої планки - полірований хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Додатковий замок |
- Ціна: 6 786 ₴




