
- Немає в наявності
- Код: ML2-W#M22QB021XAABA0A
Замок двосистемний Mul-t-lock 3-WAY OMEGA + OFMPB30328L (1шт)
15 689 ₴
Врізний двосистемний замок Mul-t-lock 3-WAY OMEGA+DIN OFMPB30328L
Mul-t-lock OMEGA OFMPB30328L - основний врізний замок підвищеної секретності з двома системами (OMEGA + DIN) замикання для вхідних дверей. Замок закривається в трьох напрямках (система краб) і може управляти додатковими механізмами - девіаторами.
Замки Мультілок Омега поєднують в собі переваги сувальдних замків, коли секрет замку знаходиться в самому корпусі замку, і переваги циліндрових замків які можуть мати велику секретність, можливість перекодування або легку заміну личинки замка.
Замок Mul-t-lock Омега OFMPB3 - оптимальне рішення для тих, хто звик користуватися замком типу моноблок (нижня система блокує верхню):
- Верхня система замку - патентований механізм OMEGA з трьох-стороннім розміщенням пінів. Також OMEGA має патентований шестерний механізм приводу регилей, що забезпечує плавність і безшумність роботи ключа.
- Нижня система - керується циліндром EURODIN, що закриває додатковий ригель замка і блокує верхню систему OMEGA.
Основні характеристики замку Мультілок Омега OFMPB30328L:
Країна виробництва - Італія
Бренд - Mul-T-Lock
Серія - OFMPB30328L
Діаметр ригелів - 18 мм
Вихід ригелів - 30 мм
Вихід додаткового ригеля - 24 мм
Вихід вертикальних тяг - 20 мм
Міжосьова відстань - 85 мм
Сторонность замку - універсальний (лівий/правий)
Відстань від торцевої планки замку до центру циліндра (Back Set) - 65 мм
Колір торцевої планки - полірований хром
Схема замку:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувацькi характеристики | |
| Бэксет | 65 |
| Міжосьове розшарування | 85 |
| Тип замка | Двосистемні замки |
- Ціна: 15 689 ₴





