
- В наявності
- Код: 90018019
Замок врізний Аріко ЗВ-8 економ (1 шт)
352 ₴
Врізний замок Арико ЗВ-8 сувальдний 5 ключів (економ)
Аріко ЗВ-8 економ врізний замок із сувальдним механізмом секретності для встановлення на вхідні дерев'яні та полегшені металеві двері як додатковий замикальний пристрій. Засув замка становлять три сталевих хромованих ригелі діаметром 13.5 мм. За два напівоборти ключа вихід ригелів становить 26 мм.
У замку «економ» накладки на ключову свердловину виготовлені з неіржавкої сталі, але, на відміну від дорожньої версії, відкритий кріплення ( буде помітний капелюшок саморізів).
Основні характеристики:
Країна-виробник — Україна
Кількість сувальд — 6 шт.
Секретність — 117 000
Видалення ключового отвору (Backset) — 50 мм
Діаметр ригеля — 13.5 мм
Виліт засова — 26 мм
Кількість ключів — 5 шт.
Лицьова планка — 155x25 мм
Відстань між отворами кріплення — 135 мм
Розміри замка — 85x85x18 мм
Комплектація:
- замок у зборі
- комплект ключів (5 шт.)
- комплект пластикових накладок для ключів (5 шт.)
- комплект накладок (економ)
- паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Чавун |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.5 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип ключа | Сувальдний |
| Бэксет | 50 |
| Тип замка | Додатковий замок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус замка | Так |
- Ціна: 352 ₴


