
- В наявності
- Код: 90004155
Замок врізний Аріко ЗВ4-У срібло (1 шт)
403 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Арико ЗВ4-У сріблястий (з ручками, без циліндра)
Арико ЗВ4-У сріблястий — врізний циліндровий замок з ручками призначений для замикання дверей завтовшки полотна від 35 мм, для житлових і громадських приміщень. Конструкція замка дає змогу встановлювати його на двері правого або лівого відчинення
Замок потрібно використовувати разом з циліндровим механізмом. Циліндровим механізмом не комплектується.
Основні характеристики:
Країна виробництва — Україна
Тип механізму секретності — циліндровий
Матеріал ручки — планка сталь, ручка алюміній
Габарити замка — 130x70x15 мм
Торцева планка — 200x21 мм
Відстань між отворами кріплення — 178 мм
Міжосьова відстань — 55 мм
Видалення ключового отвору — 45 мм
Виліт ригеля — 20 мм
Комплектація:
- замок
- комплект ручек
- планка відповідна
- стяжні гвинти
- саморізи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Бэксет | 45 |
| Тип замка | Замки в зборі (з ручками) |
- Ціна: 403 ₴
