
- В наявності
- Код: 90018011
Замок врізний Аріко ЗВ-8 люкс (1 шт)
374 ₴
Врізний замок Арико ЗВ-8 сувальдний 5 ключів (люкс)
Аріко ЗВ-8 люкс врізний замок із сувальдним механізмом секретності для встановлення на вхідні дерев'яні та полегшені металеві двері як додатковий замикальний пристрій. Засув замка становлять три сталевих хромованих ригелі діаметром 13.5 мм. За два напівоборти ключа вихід ригелів становить 26 мм.
У замку «люкс» йдуть декоративні накладки під сувальдний ключ овальної форми з неіржавкої сталі. Цим і відрізняються моделі Люкс від Економ, в економі накладки менше та з видимим кріпленням.
Основні характеристики:
Країна-виробник — Україна
Кількість сувальд — 6 шт.
Секретність — 117 000
Видалення ключового отвору (Backset) — 50 мм
Діаметр ригеля — 13.5 мм
Виліт засова — 26 мм
Кількість ключів — 5 шт.
Лицьова планка — 155x25 мм
Відстань між отворами кріплення — 135 мм
Розміри замка — 85x85x18 мм
Комплектація:
- замок у зборі
- комплект ключів (5 шт.)
- комплект пластикових накладок для ключів (5 шт.)
- комплект накладок (люкс)
- паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 13.5 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Додаткові | |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувацькi характеристики | |
| Бэксет | 50 |
| Тип замка | Додатковий замок |
- Ціна: 374 ₴
