
- В наявності
- Код: 90004048
Замок врізний Мотор Січ ЗВ-7 бронза (ЗВ4-6.111-6) (1 шт)
660 ₴
Врізний циліндровий замок Мотор Січ ЗВ-7 (ЗВ4-6.111-6) Бронза
Мотор Січ ЗВ-7 — замок врізного типу з циліндровим механізмом секретності призначений для дерев'яних дверей завтовшки 40 мм житлових і громадських приміщень. Замок закривається на засув з обох боків поворотом ключа. Засувка відкривається як за допомогою ручки, так і за допомогою ключа. Замок універсальний, тобто може встановлюватися на двері лівого та правого відчинення.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У нових поставках планка корпусу має прямокутні кути (не напівкруглі, як раніше).Фото 2
Язичок у замку тепер з пластиковим покриттям, що забезпечує більш тиху роботу. У комплекті йде з циліндром.
Основні характеристики:
Країна виробництва — Україна
Габарити замка — 160х80х17 мм
Торцева планка — 230х25 мм
Відстань між отворами кріплення — 205 мм
Відповідна планка — 178х25 мм
Виліт ригеля — 22 мм
Виліт засувки — 12 мм
Розмір засова — 35х10 мм
Кількість секретів — 29500 комбінацій
Кількість ключів — 4
Довжина циліндра — 70 мм.
Видалення ключового отвору — 55 мм
Міжосьова відстань — 72 мм
Комплектація постачання:
-
корпус замка
-
планка відповідна
-
пара ручок
-
циліндровий механізм із ключами
-
квадратний стрижень 8х8
-
комплект кріплення
-
паспорт
-
паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 4 |
| Користувацькi характеристики | |
| Бэксет | 55 |
| Тип замка | Замки в зборі (з ручками) |
- Ціна: 660 ₴

