
- В наявності
- Код: 00020207
Броненакладка APECS Protector Pro 50/27-DP-АВ бронза (комплект)
410 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізна броненакладка Apecs Protector Pro 50/27-DP-АВ (БРОНЗА)
Apecs Protector Pro 50/27-DP-АВ (БРОНЗА) - врізна броненакладка, призначена для захисту замкового циліндра від механічного впливу - висвердлювання, вибивання або злому.
Накладка виготовлена із сталі підвищеної твердості HRC-63. Установку рекомендується проводити із замками, які мають відстань між отворами під гвинти 38 мм.
Основні характеристики Apecs Protector Pro 50/27-DP-АВ (БРОНЗА)
Спосіб монтажу - врізна
Матеріал броненакладки – сталь підвищеної твердості
Покриття - гальванічне
Колір – АВ (БРОНЗА)
Діаметр основи – 50 мм.
Міжцентрова відстань під стяжні гвинти - 38 мм
Кріплення - гвинт М6

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Броненакладка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бронзовий |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота броненакладки | 27 мм |
| Форма броненакладки | Кругла |
| Колір броненакладки | CR (Хром) |
- Ціна: 410 ₴
