
- В наявності
- Код: 00020314
Броненакладка APECS Protector Pro 50/27-МК-CR (комплект)
627 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізна броненакладка Apecs Protector Pro 50/27-МК-CR
Apecs Protector Pro 50/27-МК-CR - врізна броненакладка, призначена для захисту замкового циліндра від механічного впливу - висвердлювання, вибивання або злому.
Матеріал - загартована сталь
Висота (або товщина) – 27 мм.
Діаметр – 51 мм
Спосіб монтажу – врізний.
Колір - хром
Покриття – гальваніка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 51 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Броненакладка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір броненакладки | CR (Хром) |
| Висота броненакладки | 27 мм |
| Форма броненакладки | Кругла |
- Ціна: 627 ₴

